Logotipo CIG Confederación Intersindical Galega - Gabinete técnico de Saúde Laboral - 10/9/2015
Como contactar
Gabinete Técnico Confederal de Saúde Laboral. Contactos e localización

Secretaría Confederal de Emprego, Industria e Saúde Laboral Rúa Eduardo Pondal 41/43, Entrechán. (15403) - Ferrol Tlf: 981 358 750 Fax: 981 358 760 Ver o mapa de situación Francisco Cartelle Pérez Tlf: 981 358 750 

Gabinete Técnico Confederal de Saúde Laboral. Ferrol: Rúa Eduardo Pondal 41/43 entrechán. (15403) - Ferrol Tlf: 981 359 449 Fax: 981 359 449 e-mail: saudelaboral@galizacig.net

Director Gabinete Fernando Xerardo Sabio Maroño Tlf: 981 359 449 e-mail: sabio@cigsaudelaboral.org

Técnicos/as superiores de prevención Marifé Peteiro Cabado Técnica superior en PRL Tlf: 607.891.324 e-mail: marife@cigsaudelaboral.org. 

Administración Arantxa Prada San Román  e-mail: arantxa@cigsaudelaboral.org

 

Oficinas comarcais de asesoramento técnico:

 

Ferrol Rúa Eduardo Pondal 41/43 entrechán. (15403) - Ferrol Tlf: 981 358 750. Fax: 981 359 449 Ver o mapa de situación Técnicos/as do Gabinete Técnico de Saúde Laboral de Ferrol Paula González Grueiro  Tlf: 647.541.620 e-mail: paula@cigsaudelaboral.org

 

A Coruña Rúa Alfonso Molina, s/nEdif. Sindiacal 6º andar. (15008) - A Coruña Tlf: 981 169 293 Fax: 981 151 539 Ver o mapa de situación Técnicos/as do Gabinete Técnico de Saúde Laboral da Coruña Ernesto López Rey  e-mail: ernesto@cigsaudelaboral.org

 

Lugo Ronda da Muralla 58, Baixo. (27003) - Lugo Tlf: 982 225 812 Fax: 982 253 891 Ver o mapa de situación Técnicos/as do Gabinete Técnico de Saúde Laboral de Lugo Dulce Mª Neira Fraga Tlf: 647.541.700 e-mail: dulce@cigsaudelaboral.org

 

Ourense Parque San Lázaro 12, 4º. (32003) - Ourense Tlf: 988 233 134 Fax: 988 222 855 Ver o mapa de situación

 

Vigo Rúa Gregorio Espiño 47, Entrechán. (36205) - Vigo Tlf: 986 262 689 Fax: 986 262 844 Ver o mapa de situación Técnicos/as do Gabinete Técnico de Saúde Laboral de Vigo Francisco García Gómez Tlf: 647.541.563 e-mail: francisco@cigsaudelaboral.org

 

Para calquera suxestión en relación á estrutura e contidos desta web podes realizalas a través deste correo: suxestions@cigsaudelaboral.org

1